DSC08543Предавање Епископа нишког Господина др Јована на тему „Литургија и савременост“

Недељно вече 6. новембра ове године, нишлијама је улепшало предавање нашег архипастира, Владике нишког Господина Јована.
Предавање којим је Владика дао одговоре од егзистенцијалног значаја савременом човеку, изродила су жељу код наших верника да оваквих предавања у Нишу буде што више, јер тематика Литургије као Извора живота, увек разрешава дилеме које оптерећују савремени свет и човека.
Препуна сала верних слушалаца показала је да је Ниш град Боготражитеља, што свакако додатно афирмише предаваче да још ревносније и чешће својим предавањима указују Богочежњивим душама на једини Пут спасења, Пут Истине Христове.

Predavanje vladike Jovana Luturgija i savremenost.mp3