16032018DrugoNisko
Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Г. Арсеније служио је у четврти петак Великог поста, 16. марта, Литургију Пређеосвећених Дарова у храму Светог цара Константина и царице Јелене у Нишу. Епископу Арсенију су саслуживали архимандрит Дионисије, духовник манастира Свети Стефан у Липовцу, протојереј ставрофор Добривоје Митровић, старешина храма Светог пророка Илије у Нишкој Бањи, протојереј Саво Крчо, архијерејски намесник други нишки  и јереј Игор Стојковић, парох при цркви Светих апостола Петра и Павла у Јелашници. За певницом је појало свештенство Архијерејског намесништва другог нишког. Након богослужења, уследила је исповест свештенства као и братски састанак Архијерејског намесништва другог нишког на којем је између осталог јереј Бобан Димитријевић изнео реферат на тему "Евхаристија - Вечера васкрсне радости".