У понедељак 02. јула 2018. године Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Арсеније посетио је породицу Ивана Митровића и Биљане Станојевић из села Трупала надомак Ниша, који имају шесторо деце.  Ова скромна али ведра и побожна породица живи у јако оскудним условима. Већ дуже време Саборна црква из Ниша помаже породицу а овог пута је Епархија нишка обезбедила неке основне намирнице као и пелене и храну за најмлађег Жарка, који има свега месец дана. Црква је за ову зиму обезбедила дрва за огрев, али је свака помоћ овој породици неопходна, нарочито у виду намештаја, реновирања куће у којој станују као и финансијска помоћ за основне потребе. Најстарији син Јован је школарац тако да би књиге и школски прибор требало обезбедити до почетка нове школске године.