У среду, 13. јула 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније присуствовао је вечерњем богослужењу у капели нишке Војне болнице, посвећеној Светим Бесребреницима Козми и Дамјану, чији спомен Света Црква и прославља наредног дана.

Вечерњом службом началствовао је протојереј Миодраг Павловић, Архијерејски намесник први нишки.

Након богослужења, Преосвећени Владика је уручио грамату Епархије нишке господину Милану и госпођи Јелени Кончар из Суботице, за делатно приказану љубав према Мајци Цркви кроз несебичну помоћ указану приликом живописања ове капеле. Заузврат, господин Милан Кончар даривао је дивну икону Његовом Преосвештенству.

Породици Кончар уручена је и Плакета Министарства одбране, док су осталим добротворима додељене захвалнице.