RIbareХрам Светог пророка Илије у Рибару

Црква је саграђена 1898. године у време свештеника Младена Поповића. Исте године је и освећена од стране епископа нишког Никанора Ружичића. Антиминс је освећен 1948. године и потписан руком епископа нишког Јована Илића.У склопу Цркве постоји парохијски дом и сала подигнути 1945. године, а реновирани 2011. године.

Ribare 2Храм Свете Тројице у Рибару

Црква је подигнута 1937. године, а обновљена је 2003. године. Освећена је 28. августа 2014. године од стране епископа нишког Иринеја.

BoljevacХрам Светог апостола Марка у Бољевцу

Црква је подигнута 1987. године у време свештеника Славка Јоцића. Подигнута је на темељу старог црквишта из 1925. године.

Veliki KruХрам Светих Константина и Јелене у Великом Крушинцу

Црква светих Константина и Јелене подигнута је 1936. године, а обновљена 2008. године за време службовања свештеника Милана Грбића. Освећена је 2010 године од стране епископа нишког Иринеја. Поред Храма постоји звоник из 1975. године, освећен 2010. године. Тренутно је у изградњи парохијски конак.

GrevciПараклис Светих лекара Козме и Дамјана у Гревцима

Параклис је подигнут 1928. године.

sveti Antonije GrevciХрам Светог Антонија Великог у Гревцима

Храм је подигнут и освећен 2004. године, руком епископа нишког господина Иринеја.

ZubovacХрам Светог Алимпија Столпника у Зубовцу

Црква је подигнута 1989. године на темељима храма који је подигнут 1933. године.

sveta Petka RibareПараклис Свете Петке у Рибару

Капела се налази на приватном власништву у дворишту Љубише Филиповића из Рибара.

GrbicaХрам Свете Петке у Росици

Храм је подигнут 1998. године, у време службовања свештеника Милана Грбића.