received 3584073608273246

Ишчекивајући рођење Богомладенца, верни народ је у великом броју узео учешћа у посту и молитви. На Литургијском сабрању увећао се број парохијана који са страхом Божијим вером и љубављу приступају Светој Чаши спасења. Својим анђелским појањем Литургије улепшавају браћа Вукашин и Радивоје Вељковић. Са најмлађим парохијанима уз помоћ теолога Вукашина у парохијском дому почела је припрема програма за Бадње вече. На празник Св. великомученице Варваре деца су посадила жито, које ће су уз божићно дрво делити народу на бадње вече. У ОШ '' Аца Синадиновић '' по први пут одржан је Божићни базар. Након приредбе обратио се вероучитељ јереј Страхиња Митић и том приликом поделио дипломе ученицима чији су ликовни радови одабрани за најбоље.