1641977708723.jpg

Најрадоснији хришћански празник ове године је додатно улепшан малишанима из Бојника, Лебана и Косаничке Раче. Православна Епархија нишка је, уз несебичну и великодушну помоћ хуманитарне организације "Наши Срби" из Чикага, као и заједнице српског православног храма Васкрсења Христовог, такође са седиштем у Чикагу, обезбедила празничне пакетиће за малишане ових крајева. Пакетиће је поделило подручно свештенство, на општу радост најмлађих чланова наше Цркве.

Како је изгледала подела празничних пакетића у Бојнику, Лебану и Косаничкој Рачи:

Свим добрим људима који су овим хуманитарним подухватом помогли да се обрадују деца наведених крајева, и да у још већој радости прославе празничне дане Божића, Православна Епархија нишка благодари на братољубљу и несебичности. Остаје нада да ће, уз Божију помоћ, у временима која долазе бити још више осмеха на лицима деце која живе на простору наше Епархије.