У недељу трећу по празнику Силаска Светога Духа на Апостоле, Његово Високопреосвештенство Митрополит нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у манастиру Светог Великомученика и Победоносца Георгија у Темској.
Високопреосвећеном Митрополиту саслуживали су јеромонах Пантелејмон Мијаиловић, јеромонах Јоаким Недељковић и ђакон Стефан Пекић.
Након евхаристијског сабрања, Високопреосвећени Владика је обишао радове на конзервацији и рестаурацији древног фрескописа у манастирској цркви, упознавши се том приликом са током и динамиком радова.