bratislav vukicevicПарох великошиљеговачки: протојереј Братислав Вукићевић
Тел.:0668005580

Протојереј Братислав Вукићевић рођен је 8. јуна 1977. године у Крушевцу, од оца Милана и мајке Милене. Основну школу завршио је у Горњем Степошу, након чега уписује Богословију светих Кирила и Методија у Призрену. 10. августа 2003. године ступио је у брак са Наташом Врањанац, са којом има сина Стефана. Рукоположен је у ђаконски чин 9. октобра 2003. године у манастиру светог Романа у Ђунису. У чин свештеника рукоположен је 8. новембра 2003. године у манастиру светог великомученика Димитрија у Дивљани, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког Иринеја и постављен на парохију при манастиру Наупаре. Од 2004. до 2011. године службује на парохији подгоричко- витошевачкој, да би 2011. године био премештен на парохију у Великом Шиљеговцу. 30. октобра 2010. године одликован је чином протојереја.