20191217 122350

У ОШ „Иван Г. Ковачић“ у Нишкој Бањи обележен јубилеј наше цркве. Ученици осмог разреда су са својом наставницом српског језика и књижевности, Верицом Милановић, и вероучитељицом припремили пригодан програм. Поред подсећања на најважније догађаје из историје наше цркве, присутни су уживали у рециталу и певању школског хора који је предводила наставница Марија Тричковић.Приказана је и презентација о манастиру Милешеви за коју су четири ученика наше школе добила прву награду на Смотри истраживачких радова „Истраживањем до знања 2019. год“ у Београду јуна ове год. Ученике је припремала наставница српског језика, горе поменута. Овом презентацијом је и наша школа дала скроман допринос обележавању јубилеја.

Вероучитељица Кристина Костић