MagistarZlatkoМагистар теологије Златко Милковски на последњем часу веронауке пред пролећни распуст правио је са децом корпице за Васкршња јаја. У изради ових прелепих корпица учествовала су деца нижих разреда из ОШ"Иван Горан Ковачић" у Нишкој Бањи и ученици од 1. до 8. разреда ОШ"Витко и Света" у Гаџином Хану.
У истуреном одељењу ОШ"Иван Горан Ковачић" у насељу Никола Тесла од ових корпица приређена је изложба за родитеље. Родитељи који су погледали изложбу били су одушевљени креативношћу своје деце и лепотом корпица у којима су била офарбана јаја у спомен на најрадоснији хришћански празник Васкрсење Христово.Као што смо поменули у ранијим објавама од оваквих и сличних корпица и празничних честитки може да се организује на градском нивоу продајна изложба где ће сав прикупљени новац од продаје ићи у црквени фонд за почетак изградње Храма Св.Василија Острошког у нишком насељу Дуваниште. Да подсетимо да је дана 22.фебруара 2015год. са благословом Његовог Преосвештенства Епископа нишког др.Јована постављен и освећен Часни Крст на месту будућег Храма Светог Василија Острошког.