На Видовдан, 28. јуна 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у манастиру Светих Арханђела у Конџељу.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протосинђел Мардарије (Ковачевић), игуман манастира Светог Јована Богослова у Поганову, протојереј-ставрофор Слободан Петровић, Архијерејски намесник топлички, протојереј-ставрофор Младен Симић, свештеник у пензији, јеромонах Атанасије (Марковић), настојатељ манастира Светог Георгија у Ајдановцу, протојереј Душко Капларевић, Архијерејски намесник косанички, протојереј Никола Илић, старешина прокупачког храма Светог Великомученика Прокопија, јеромонах Симеон (Гавриловић), настојатељ манастира Светог Николаја Мирликијског у Куршумлији, протојереј Александар Стојиљковић, парох други житорађски, јереј Иван Ганић, војни свештеник, јеромонах Јефрем (Шекарић), настојатељ конџељске светиње, протођакон Ђорђе Филиповић и ђакон Никола Ераковић.

На почетку Свете Евхаристије, Преосвећени Владика је у чин чтеца рукопроизвео господина Душана Ђорђевића. По Канону Евхаристије, новопроизведени чтец Душан је, руком Његовог Преосвештенства, хиротонисан у свештени чин ђакона.

После заамвоне молитве, Преосвећени Владика је одслужио помен свим војсковођама и војницима који су пострадали на бранику Вере и Отаџбине, од Косова до данашњег дана.

По завршетку Свете Литургије, уследила је традиционална Видовданска академија, на којој се, поред културно-уметничких изведби, додељују признања истакнутим личностима топличког краја.